KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12912042
nr 1291 2042
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Sydländsk kustby. Signerad, daterad -45. Olja på duk på pannå, 43x31 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:45:54
24/11 12:30:50
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers